Medewerkers

Even voorstellen

 

Schoolleiding

E.M.R. van der Heijden

Mw. E.M.R. van der Heijden

rector

e.vanderheijden@vanmaerlantlyceum.nl

D.G.C. van de Weijer

Dhr. D.G.C. van de Weijer

conrector

d.vandeweijer@vanmaerlantlyceum.nl

A.J.A. Dirksen

Mw. A.J.A. Dirksen

afdelingsleider havo 3-5

a.dirksen@vanmaerlantlyceum.nl

N.M.A. Verrijt

Dhr. N.M.A. Verrijt

afdelingsleider vwo 3-6

n.verrijt@vanmaerlantlyceum.nl

R.H.J. van IJzendoorn

Mw. R.H.J. van IJzendoorn

afdelingsleider onderbouw

r.vanijzendoorn@vanmaerlantlyceum.nl

 

Afdelingsmedewerkers

N.G.H. Derksen

Mw. N.G.H. Derksen

afdeling onderbouw

ngh.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

A.J.N. Lambrechts

Dhr. A.J.N. Lambrechts

afdeling onderbouw

a.lambrechts@vanmaerlantlyceum.nl

J.P.M. Adriaans

Mw. J.P.M. Adriaans

afdeling havo

j.adriaans@vanmaerlantlyceum.nl

C. Haen

Mw. C. Haen

afdeling vwo

c.haen@vanmaerlantlyceum.nl

C. Pontenagel

Dhr. C. Pontenagel

afdeling vwo

c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl

G.J. Scheepens

Dhr. G.J. Scheepens

afdeling vwo

g.scheepens@vanmaerlantlyceum.nl

 

Docenten

J.P.M. Adriaans

Mw. J.P.M. Adriaans

economie

j.adriaans@vanmaerlantlyceum.nl

M.M.J. Bakker

Mw. M.M.J. Bakker

Frans

m.bakker@vanmaerlantlyceum.nl

J.M. Banine

Mw. J.M. Banine

Engels / geschiedenis

h.banine@vanmaerlantlyceum.nl

M.M. Barneveld

Mw. M.M. Barneveld

Nederlands

m.barneveld@vanmaerlantlyceum.nl

J.J.E. Beerens

Dhr. J.J.E. Beerens

management & organisatie

j.beerens@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.M.M. Bekx

wiskunde

m.bekx@vanmaerlantlyceum.nl

N. van Beurden

Mw. N. van Beurden

Engels

n.vanbeurden@vanmaerlantlyceum.nl

M. Bijsterveld

Dhr. M. Bijsterveld

Spaans

m.bijsterveld@vanmaerlantlyceum.nl

M.J.M. Blankers

Mw. M.J.M. Blankers

Muziek

m.blankers@vanmaerlantlyceum.nl

F.J.M.A. Boer

Dhr. F.J.M.A. Boer

aardrijkskunde

f.boer@vanmaerlantlyceum.nl

G.M.W.S. Bongaerts

Dhr. G.M.W.S. Bongaerts

natuurkunde

g.bongaerts@vanmaerlantlyceum.nl

B.P.C. Bonnema

Dhr. B.P.C. Bonnema

economie

b.bonnema@vanmaerlantlyceum.nl

E. Bos

Mw. E. Bos

Nederlands

e.bos@vanmaerlantlyceum.nl

A.C.J. Broeken

Mw. A.C.J. Broeken

Engels

p.broeken@vanmaerlantlyceum.nl

M.B. Brouwer

Mw. M.B. Brouwer

Engels

m.brouwer@vanmaerlantlyceum.nl

L. van der Burg

Mw. L. van der Burg

klassieke talen / klassieke culturele vorming

l.vanderburg@vanmaerlantlyceum.nl

W. Colpaert

Dhr. W. Colpaert

religie en filosofie

w.colpaert@vanmaerlantlyceum.nl

E.J. Coumou

Mw. E.J. Coumou

Nederlands

e.coumou@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J. Derksen-Driessen

aardrijkskunde

j.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

N.G.H. Derksen

Mw. N.G.H. Derksen

wiskunde en mediawijsheid

ngh.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

A. Dirksen

Mw. A. Dirksen

Nederlands / economie

a.dirksen@vanmaerlantlyceum.nl

N. van den Eijnde

Dhr. N. van den Eijnde

Duits

n.vandeneijnde@vanmaerlantlyceum.nl

F. Engels

Mw. F. Engels

biologie / anw

f.engels@vanmaerlantlyceum.nl

B.P.C. Evers-van Boxtel

Mw. B.P.C. Evers-van Boxtel

wiskunde

b.evers@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. G.M. Fila - Mous

Duits

g.fila@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. D.W.H. Gerritse

religie en filosofie

d.gerritse@vanmaerlantlyceum.nl

J.A.L.M. Habraken

Dhr. J.A.L.M. Habraken

tekenen / techniek

g.habraken@vanmaerlantlyceum.nl

C. Haen

Mw. C. Haen

lichamelijke opvoeding

c.haen@vanmaerlantlyceum.nl

E.P.E. Hafkemeijer

Dhr. E.P.E. Hafkemeijer

natuurkunde

e.hafkemeijer@vanmaerlantlyceum.nl

A.M.I. Hartevelt

Mw. A.M.I. Hartevelt

Nederlands

a.hartevelt@vanmaerlantlyceum.nl

B.A.J. van Heesch

Dhr. B.A.J. van Heesch

Frans

b.vanheesch@vanmaerlantlyceum.nl

J.M. van Herpen

Dhr. J.M. van Herpen

art & technology

j.vanherpen@vanmaerlantlyceum.nl

J. van Heugten

Dhr. J. van Heugten

natuurkunde / scheikunde

joris.vanheugten@vanmaerlantlyceum.nl

R.H.J. van IJzendoorn

Mw. R.H.J. van IJzendoorn

Engels

r.vanijzendoorn@vanmaerlantlyceum.nl

A.J.C. Janssen

Dhr. A.J.C. Janssen

biologie / algemene natuurwetenschappen

a.janssen@vanmaerlantlyceum.nl

L.W.A.A. Janssen

Dhr. L.W.A.A. Janssen

aardrijkskunde

l.janssen@vanmaerlantlyceum.nl

R. de Jong

Dhr. R. de Jong

klassieke talen / klassieke culturele vorming

r.dejong@vanmaerlantlyceum.nl

P.E.L. van den Kerkhof

Mw. P.E.L. van den Kerkhof

geschiedenis

p.vdkerkhof@vanmaerlantlyceum.nl

J.H.A. Kersten

Dhr. J.H.A. Kersten

scheikunde

j.kersten@vanmaerlantlyceum.nl

M. Keulen

Mw. M. Keulen

biologie

m.keulen@vanmaerlantlyceum.nl

R. van Keulen

Mw. R. van Keulen

Nederlands

r.vankeulen@vanmaerlantlyceum.nl

A.J.N. Lambrechts

Dhr. A.J.N. Lambrechts

lichamelijke opvoeding

a.lambrechts@vanmaerlantlyceum.nl

M. Lievens

Dhr. M. Lievens

Art & Technology

m.lievens@vanmaerlantlyceum.nl

R. Lievens

Mw. R. Lievens

tekenen

r.lievens@vanmaerlantlyceum.nl

I.A. van Loon

Mw. I.A. van Loon

wiskunde

i.vanloon@vanmaerlantlyceum.nl

B. Manasijev

Dhr. B. Manasijev

klassieke talen

b.manasijev@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. A.P.J.M. Messelaar

natuurkunde

a.messelaar@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L.B. Mollemans- van der Ham

Frans

l.mollemans@vanmaerlantlyceum.nl

J.I. Moonen

Dhr. J.I. Moonen

wiskunde

j.moonen@vanmaerlantlyceum.nl

P.M. Mulders-Arntz

Mw. P.M. Mulders-Arntz

biologie

p.mulders@vanmaerlantlyceum.nl

H.A.M. Neilen

Dhr. H.A.M. Neilen

natuurkunde

l.neilen@vanmaerlantlyceum.nl

E. Nietvelt

Mw. E. Nietvelt

drama

e.nietvelt@vanmaerlantlyceum.nl

H.F.G. van Oudenhoven

Dhr. H.F.G. van Oudenhoven

geschiedenis

h.vanoudenhoven@vanmaerlantlyceum.nl

C. Pontenagel

Dhr. C. Pontenagel

Duits / Engels

c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl

P.C.A.M. Rijkers

Dhr. P.C.A.M. Rijkers

Economie

p.rijkers@vanmaerlantlyceum.nl

E.A.A. Robben

Dhr. E.A.A. Robben

maatschappijleer en geschiedenis

e.robben@vanmaerlantlyceum.nl

I. Rooijmans

Mw. I. Rooijmans

klassieke talen / KCV

i.rooijmans@vanmaerlantlyceum.nl

K. de Ruiter

Mw. K. de Ruiter

wiskunde

k.deruiter@vanmaerlantlyceum.nl

G.J.J. Scheepens

Dhr. G.J.J. Scheepens

wiskunde

g.scheepens@vanmaerlantlyceum.nl

P.M. van Schijndel

Dhr. P.M. van Schijndel

aardrijkskunde

p.vanschijndel@vanmaerlantlyceum.nl

C. Schleipen

Mw. C. Schleipen

wiskunde

c.schleipen@vanmaerlantlyceum.nl

M.A.C.J. Schoenmakers

Mw. M.A.C.J. Schoenmakers

wiskunde

m.schoenmakers@vanmaerlantlyceum.nl

K. Si-Ali

Mw. K. Si-Ali

tekenen

k.si-ali@vanmaerlantlyceum.nl

S.M. Staassen

Mw. S.M. Staassen

Duits

s.staassen@vanmaerlantlyceum.nl

J. Steeghs

Dhr. J. Steeghs

Lichamelijke opvoeding

j.steeghs@vanmaerlantlyceum.nl

A. van Steenbergen

Dhr. A. van Steenbergen

economie / m&o

a.vansteenbergen@vanmaerlantlyceum.nl

R.I.C.H. Sterken

Mw. R.I.C.H. Sterken

Engels

r.sterken@vanmaerlantlyceum.nl

M.M.J. Steuten

Mw. M.M.J. Steuten

Nederlands

m.steuten@vanmaerlantlyceum.nl

A.M.J. Stickelbrück

Mw. A.M.J. Stickelbrück

Nederlands

j.stickelbruck@vanmaerlantlyceum.nl

A.G.P. Swinkels

Mw. A.G.P. Swinkels

muziek / culturele kunstzinnige vorming

a.swinkels@vanmaerlantlyceum.nl

N.S.W. Theuws

Mw. N.S.W. Theuws

lichamelijke opvoeding

n.theuws@vanmaerlantlyceum.nl

T. Verbeek

Mw. T. Verbeek

Spaans / Frans

t.verbeek@vanmaerlantlyceum.nl

M.R.J. Verberne

Dhr. M.R.J. Verberne

muziek

m.verberne@vanmaerlantlyceum.nl

T. Verbrugge

Dhr. T. Verbrugge

Nederlands

t.verbrugge@vanmaerlantlyceum.nl

M.H. Vermeer

Mw. M.H. Vermeer

Engels

m.vermeer@vanmaerlantlyceum.nl

A.M. Vermeijlen

Mw. A.M. Vermeijlen

scheikunde / algemene natuurwetenschappen

a.vermeijlen@vanmaerlantlyceum.nl

N.M.A. Verrijt

Dhr. N.M.A. Verrijt

lichamelijke opvoeding

n.verrijt@vanmaerlantlyceum.nl

C.O.M.L. Verstappen

Mw. C.O.M.L. Verstappen

religie en filosofie

i.verstappen@vanmaerlantlyceum.nl

T.H.M. Voogels

Dhr. T.H.M. Voogels

Engels

t.voogels@vanmaerlantlyceum.nl

A.J. Voskuilen

Mw. A.J. Voskuilen

drama

a.voskuilen@vanmaerlantlyceum.nl

C.L.J.M. Vosters

Dhr. C.L.J.M. Vosters

lichamelijke opvoeding

r.vosters@vanmaerlantlyceum.nl

K. De Waele

Mw. K. De Waele

religie en filosofie

k.dewaele@vanmaerlantlyceum.nl

R. van Weezel

Dhr. R. van Weezel

lichamelijke opvoeding

r.vanweezel@vanmaerlantlyceum.nl

R.C.M. van der Wegen

Mw. R.C.M. van der Wegen

Frans

g.vanderwegen@vanmaerlantlyceum.nl

D.G.C. van de Weijer

Dhr. D.G.C. van de Weijer

muziek

d.vandeweijer@vanmaerlantlyceum.nl

H.P. van der Wel

Dhr. H.P. van der Wel

wiskunde

p.vanderwel@vanmaerlantlyceum.nl

E.M. van der Wielen

Mw. E.M. van der Wielen

geschiedenis

e.vanderwielen@vanmaerlantlyceum.nl

E.J. Wolters

Mw. E.J. Wolters

wiskunde

e.wolters@vanmaerlantlyceum.nl

Y.H.J. van Zijl

Mw. Y.H.J. van Zijl

wiskunde

y.vanzijl@vanmaerlantlyceum.nl

 

Onderwijs Ondersteunend Personeel

M.A.C. van der Aalst

Mw. M.A.C. van der Aalst

onderwijsondersteuner

m.vanderaalst@vanmaerlantlyceum.nl

K. Angel

Dhr. K. Angel

conciërge

k.angel@vanmaerlantlyceum.nl

J.E.C.M. Bosmans

Mw. J.E.C.M. Bosmans

mediatheekmedewerkster

a.bosmans@vanmaerlantlyceum.nl

F. van Eijck

Mw. F. van Eijck

Orthopedagoog

f.vaneijck@vanmaerlantlyceum.nl

A.F.H. van den Einden

Mw. A.F.H. van den Einden

receptiemedewerkster

a.vandeneinden@vanmaerlantlyceum.nl

M.G.M. Emmen

Mw. M.G.M. Emmen

beleidsondersteunend medewerkster

m.emmen@vanmaerlantlyceum.nl

A.J. de Graaf

Dhr. A.J. de Graaf

onderwijsondersteuner

a.degraaf@vanmaerlantlyceum.nl

C.H.M. Hoeben

Dhr. C.H.M. Hoeben

manager bedrijfsvoering

c.hoeben@vanmaerlantlyceum.nl

M.G.P.M. Hoens

Mw. M.G.P.M. Hoens

receptiemedewerkster

m.hoens@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.C. Janssen

medewerker ICT/A&T

m.janssen@vanmaerlantlyceum.nl

A.P.A. van Kuijk

Dhr. A.P.A. van Kuijk

conciërge

s.vankuijk@vanmaerlantlyceum.nl

K. Maas

Mw. K. Maas

medewerkster onderwijsadministratie / ondersteuningscoördinator zorg

k.maas@vanmaerlantlyceum.nl

A.E.M. de Man

Dhr. A.E.M. de Man

instructeur

a.deman@vanmaerlantlyceum.nl

J.H.H.M. Messing

Mw. J.H.H.M. Messing

instructeur / decaan havo

h.messing@vanmaerlantlyceum.nl

L.A. Meusen

Mw. L.A. Meusen

medewerkster mediatheek

l.meusen@vanmaerlantlyceum.nl

R.H.J. van Oorschot

Dhr. R.H.J. van Oorschot

ICT beheerder

info@vanmaerlantlyceum.nl

S.T.H. van Osch

Mw. S.T.H. van Osch

medewerkster onderwijsadministratie

s.vanosch@vanmaerlantlyceum.nl

A.W.J. Roosen

Dhr. A.W.J. Roosen

conciërge

j.roosen@vanmaerlantlyceum.nl

M. Schelle

Dhr. M. Schelle

conciërge

m.schelle@vanmaerlantlyceum.nl

J.H.A. Schmitz

Mw. J.H.A. Schmitz

beleidsondersteunend medewerkster

j.schmitz@vanmaerlantlyceum.nl

R. Senders

Dhr. R. Senders

conciërge

r.senders@vanmaerlantlyceum.nl

T.J. van der Steen

Dhr. T.J. van der Steen

ICT beheerder

t.vandersteen@vanmaerlantlyceum.nl

H.F.E. Teulings

Mw. H.F.E. Teulings

instructeur biologie

k.teulings@vanmaerlantlyceum.nl

M.J. Verhoeven

Mw. M.J. Verhoeven

instructeur

m.verhoeven@vanmaerlantlyceum.nl

E.M. Willems

Mw. E.M. Willems

applicatiebeheer Magister

w.willems@vanmaerlantlyceum.nl

M.J. de Wit

Mw. M.J. de Wit

roostermaker

mj.dewit@vanmaerlantlyceum.nl