Medewerkers

Even voorstellen

 

directie

Mw. E.M.R. van der Heijden

rector

e.vanderheijden@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A.J.A. Dirksen

conrector havo

a.dirksen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. T. Strik

conrector vwo

t.strik@vanmaerlantlyceum.nl

 

afdelingsleiders

Mw. E. Bos

afdelingsleider onderbouw havo

e.bos@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. N.M.A. Verrijt

afdelingsleider bovenbouw havo

n.verrijt@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. N.G.H. Derksen

afdelingleider onderbouw vwo

ngh.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.J.A. Peters

afdelingsleider vwo 4-6

r.peters@vanmaerlantlyceum.nl

 

Docenten

Mw. I. Acs

levensbeschouwing

i.acs@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J.P.M. Adriaans

economie

j.adriaans@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.M.J. Bakker

Frans

m.bakker@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J.M. Banine

Engels / geschiedenis

h.banine@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.M. Barneveld

Nederlands

m.barneveld@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.M.M. Bekx

wiskunde

m.bekx@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. M. Bijsterveld

Spaans

m.bijsterveld@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. F.J.M.A. Boer

aardrijkskunde

f.boer@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E. Bos

Nederlands

e.bos@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J. Bos-van den Wijngaart

Nederlands

j.bos@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M. Breems

Nederlands

m.breems@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A.C.J. Broeken

Engels

p.broeken@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.B. Brouwer

Engels

m.brouwer@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L. van der Burg

klassieke talen / klassieke culturele vorming

l.vanderburg@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. G. Çimsit

Spaans

g.cimsit@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E.J. Coumou

Nederlands

e.coumou@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J. Derksen-Driessen

aardrijkskunde

j.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. N.G.H. Derksen

wiskunde en mediawijsheid

ngh.derksen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. K.A. Dielis

wiskunde

k.dielis@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. T.C.P. van Eekert

klassieke talen / klassieke culturele vorming

t.vaneekert@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. N. van den Eijnde

Duits / geschiedenis

n.vandeneijnde@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. F. Engels

biologie / algemene natuurwetenschappen

f.engels@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. B.P.C. Evers-van Boxtel

wiskunde

b.evers@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. G.M. Fila - Mous

Duits

g.fila@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. D.W.H. Gerritse

religie en filosofie

d.gerritse@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. B.E.C. Gijsberts-Christiaans

scheikunde

b.gijsberts@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A. de Haan

biologie

a.dehaan@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.A.L.M. Habraken

tekenen

g.habraken@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. C. Haen

lichamelijke opvoeding

c.haen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. E.P.E. Hafkemeijer

natuurkunde

e.hafkemeijer@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A.M.I. Hartevelt

Nederlands

a.hartevelt@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. B.A.J. van Heesch

Frans

b.vanheesch@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.J.E. Heffels

natuurkunde

r.heffels@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.M. van Herpen

art & technology

j.vanherpen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. C.C. van den Heuvel-de Bruin

Nederlands / drama / culturele kunstzinnige vorming

c.vandenheuvel@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. R.H.J. van IJzendoorn

Engels

r.vanijzendoorn@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. L.W.A.A. Janssen

aardrijkskunde

l.janssen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.M. van Kemenade

Spaans

m.vankemenade@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.H.A. Kersten

scheikunde

j.kersten@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. R. van Keulen

Nederlands

r.vankeulen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. K. Lammers

aardrijkskunde

k.lammers@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. M. Lievens

Art & Technology / mediawijsheid / onderzoeksvaardigheden

m.lievens@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. R. Lievens Munoz Alcantara

tekenen

r.lievens@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. P.W.A. Luyt

biologie

p.luyt@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. A.P.J.M. Messelaar

natuurkunde

a.messelaar@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L.B. Mollemans- van der Ham

Frans

l.mollemans@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.I. Moonen

wiskunde

j.moonen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.A.M.M. Muis

biologie

d.muis@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. P.M. Mulders-Arntz

biologie

p.mulders@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E. Nietvelt

Spaans, drama en culturele kunstzinnige vorming

e.nietvelt@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. H.F.G. van Oudenhoven

geschiedenis

h.vanoudenhoven@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.J.A. Peters

economie

r.peters@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. C. Pontenagel

Duits / Engels

c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. D.P.J.H. van der Putten

scheikunde

d.vanderputten@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. P.C.A.M. Rijkers

economie

p.rijkers@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. E.A.A. Robben

maatschappijleer en geschiedenis

e.robben@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. I. Rooijmans

klassieke talen / klassiek culturele vorming

i.rooijmans@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. G.J.J. Scheepens

wiskunde

g.scheepens@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. C. Schleipen

wiskunde

c.schleipen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.A.C.J. Schoenmakers

wiskunde

m.schoenmakers@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. K. Si-Ali

tekenen

k.si-ali@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J. Sibbing

Nederlands

j.sibbing@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J. Snellen

geschiedenis

j.snellen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. S.M. Staassen

Duits

s.staassen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J. Steeghs

lichamelijke opvoeding

j.steeghs@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. M. van der Steen

klassieke talen / KCV

m.vandersteen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. P. Stoskovic

lichamelijke opvoeding

p.stoskovic@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A.G.P. Swinkels

muziek / culturele kunstzinnige vorming

a.swinkels@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. K.A. Tholen

lichamelijke opvoeding

k.tholen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. W. van Tilburg

economie / bedrijfseconomie

w.vantilburg@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. M.R.J. Verberne

muziek

m.verberne@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.H. Vermeer

Engels

m.vermeer@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. N.M.A. Verrijt

lichamelijke opvoeding

n.verrijt@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. C.O.M.L. Verstappen

religie en filosofie

i.verstappen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. W. Vlugt

economie

w.vlugt@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. G.C.E. Voesenek

economie

g.voesenek@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. T.H.M. Voogels

Engels

t.voogels@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.B.A.J. Vorspel

economie / bedrijfseconomie

m.vorspel@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. C.L.J.M. Vosters

lichamelijke opvoeding

r.vosters@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. G.V.M.J. de Vries-Schyns

Frans

g.devries@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R. van Weezel

lichamelijke opvoeding

r.vanweezel@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. R.C.M. van der Wegen

Frans

g.vanderwegen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. H.P. van der Wel

wiskunde

p.vanderwel@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E.M. van der Wielen

geschiedenis

e.vanderwielen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J.H.A. van de Wijgert

wiskunde

j.vandewijgert@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E.J. Wolters

wiskunde

e.wolters@vanmaerlantlyceum.nl

 

Onderwijs Ondersteunend Personeel

Mw. M.A.C. van der Aalst

TOA biologie

m.vanderaalst@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. K. Angel

conciërge

k.angel@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. J. Bijma

instructeur scheikunde

j.bijma@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. N.J.M. de Boer

medewerker p.r. en communicatie

n.deboer@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.J.A.J.M. Coolen

hoofdconciërge

r.coolen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. A.F.H. van den Einden

medewerker receptie

a.vandeneinden@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.G.M. Emmen

beleidsondersteunend medewerker

m.emmen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.J.J. Gommers

instructeur natuurkunde

j.gommers@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.G.P.M. Hoens

medewerker onderwijsadministratie

m.hoens@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.C. Janssen

TOA Art & Technology

m.janssen@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. A.P.A. van Kuijk

conciërge

s.vankuijk@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L.C. van de Louw

ondersteuningscoördinator

l.vandelouw@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. K. Maas

ondersteuning zorg/ondersteuning afdelingen

k.maas@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. R.D.A. Meijer

eerste medewerker ICT

r.meijer@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J.H.H.M. Messing

instructeur / decaan havo

h.messing@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L.A. Meusen

medewerker mediatheek

l.meusen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. S.T.H. van Osch

medewerker onderwijsadministratie

s.vanosch@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. L.C. du Pré

orthopedagoog

l.dupre@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. A.W.J. Roosen

conciërge

j.roosen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. J.H.A. Roosenboom

beleidsondersteunend medewerker

j.roosenboom@vanmaerlantlyceum.nl

Dhr. T.J. van der Steen

ICT beheerder

t.vandersteen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. H.F.E. Teulings

instructeur biologie

k.teulings@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. V.G. Vermeulen-van Hooijdonk

medewerkster onderwijsadministratie

v.vermeulen@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. E.M. Willems

applicatiebeheer Magister

w.willems@vanmaerlantlyceum.nl

Mw. M.J. de Wit

roostermaker

mj.dewit@vanmaerlantlyceum.nl

 

externe vertrouwenspersoon

Mw. K. Baesjou

externe vertrouwenspersoon

k.baesjou@lumenswerkt.nl