Nieuws

Geslaagden eerste tijdvak

15 juni 2017

De resultaten van het eerste tijdvak zijn bekend.

 

Wij feliciteren alle geslaagden en wensen alle kandidaten die nog een herkansing moeten afleggen heel veel succes!

 

 

gymnasium

 

    atheneum     havo

Ruben van Baare
Jasper van den Berg
Naud de Boeij
Puck van der Bruggen

Amber van Erven
Pleun Haantjes
Lieke Hermsen
Suzanne van Luttikhuizen

Kevin Miao
Nina Morel
Eva Mulder
Marjolein Rietdijk
Ivo Rijnen
Marc Wijntjens

 

  Nick Adžic
Hakim Aknouz
Floris van Asch
Dominic van Asseldonk
Brent Beljaars
Lucas van Bemmelen
Margot Boekema
Iris van Bommel
Miel van den Brekel
Nathalie ten Broeke
Luc Brouwers
Siem van de Camp
Daan Dekker
Jasper Dellaert
Puck van Dijck
Karsten Dijkstra
Vera Dirkx
Pepijn Durville
Douwe Edema
Djenna van den Einden
Janne Elias
Irme Franssen
Sterre de Goijer
Peppe Haantjes
Hugo Hamoen
Floor Harmsen van der Vliet
Michaël Heere
Max van der Hofstad
Tallulah Hoitsema
Meike Huisman
Carmen IJpelaar
Luna Jansen
Jan Jenneskens
Yannick de Jong
Eva van der Kallen
Rick Kapteijns
Jamilla Klomp
Caatje Kluskens
Femke de Krom
Simon Kuijpers
Berend Kuiper
Max van Limpt
Simon Linnemans
Yven Lommen
Simon Mariani
Lotte Meerhoff
Vera Michiels
Giel Modderman
Ouiam Moussati
Eveline Pelt
Juul Prinsen
Nico van Rijswijk
Jeroen Rutten
Tim van Schaik
Jessie Simons
Aïcha Smits
Thom Smits
Eva Snijer
David Sonnemans
Lieve Steenberghe
Berend Stijnen
Julia Swinkels
Stan den Teuling
Tobias Thaens
Liv Uijen
Thom Uildriks
Raoul Vaseur
Bram Veldboer
Luuk van de Ven
Tuur Verheul
Fleur Visschers
Tijn Voorkamp
David de Vrij
Bert Weeda
Philine de Wolf
Joris Zandbergen
Esther van Zutphen
Jesse Zweekhorst
Ellen Zwerver
  Guusje Baetsen
Max Bas
Bjorn Bogaerts
Yvette Broeksteeg
Marijn Burggraaff
Sebastiaan Copier
Axel Dalessi
Lotte Delissen
Wieteke Dijkshoorn
Ralf Douwes
Miguel Duijm
Floris Durville
Maud Fleerkamp
Anna Goorissen
Jesse De Graaf
Dieuwertje Groenen
Thijs Hoeijmans
Emma Hoeijmans
Kevin Hu
Tom Huijben
Indra Jongetjes
Tijn Kahmann
Jet Kommers
Eefje Kremers
Joep Leeuwenburgh
Tim Lemmens
Neal Lommen
Cédric Louwers
Justus van der Maesen
Imre Martens
Sabur Mortazawi
Britt Neggers
Iris Nijhof
Floris van Noorden
Jesse Pas
Bohdy Pennings
Mees van Randen
Tim van Rijswijck
Noa Rodriguez Alvarez
Lars van Rossum
Jasmine Rudolph
Bob Rutjes
Lieke van Sambeeck
Thieu Schraven
Ilja Simons
Max Smits
Bart-Jan Smolders
Julie Spierings
Victor Stout
Vicas Ulrich
Joris Visschers
Ruud van der Vleuten
Jacob van Vlimmeren
Jet Wardenier
Anne van de Water
Biko Wielage
Nina Zaaijer