Over ons

Medezeggenschapsraad Van Maerlantlyceum

 

MR  (medezeggenschapsraad)

 

In de MR zitten 6 personeelsleden, 3 leerlingen en 3 ouders.

 

Onderaan deze pagina kunt u de agenda, indien bekend, van de eerstvolgende mr-vergadering en verslagen van eerdere vergaderingen inzien.

 

personeelsgeleding

 

Martine Brouwer (secretaris)              m.brouwer@vanmaerlantlyceum.nl
Coen Pontenagel c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl
Connie Schleipen c.schleipen@vanmaerlantlyceum.nl
Anne Swinkels a.swinkels@vanmaerlantlyceum.nl
Martijn Verberne m.verberne@vanmaerlantlyceum.nl
Tim Verbrugge t.verbrugge@vanmaerlantlyceum.nl

 

leerlinggeleding

 

 Kevin Miao                                      93009926@vmledu.nl  
 Lotte Meerhoff 93009915@vmledu.nl
 Dirk-Jan Teunissen 93010279@vmledu.nl

             
   

oudergeleding

 

Lilian Barendregt (voorzitter)            barendregt@onsmail.nl
Esger van Beast  esgerb@gmail.com
Birgit Peeters  peeters_birgit@hotmail.com

 

 

Verslagen mr-vergaderingen

 

verslag 7 februari 2017 

verslag 6 december 2016

verslag 18 oktober 2016

verslag 28 juni 2016

verslag 31 mei 2016

verslag 22 maart 2016

verslag 16 februari 2016

verslag 1 december 2015

verslag 20 oktober 2015 

verslag 30 juni 2015