medezeggenschapsraad

Medezeggenschapsraad Van Maerlantlyceum

 

MR  (medezeggenschapsraad)

 

In de MR zitten 6 personeelsleden, 3 leerlingen en 3 ouders.

 

Onderaan deze pagina kunt u de agenda, indien bekend, van de eerstvolgende mr-vergadering en verslagen van eerdere vergaderingen inzien.

 

personeelsgeleding

 

Esther Bos   e.bos@vanmaerlantlyceum.nl
Lenneke van der Burg   l.vanderburg@vanmaerlantlyceum.nl
Wouter Colpaert         voorzitter w.colpaert@vanmaerlantlyceum.nl
Paula van den Kerkhof                secretaris    p.vandenkerkhof@vanmaerlantlyceum.nl
Coen Pontenagel   c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl
Tim Verbrugge   t.verbrugge@vanmaerlantlyceum.nl

 

leerlinggeleding

 

Vieve van Dijck 93010521@vmle.nl
Floris van Elen                            93010414@vmle.nl
Melvin Miao 93010512@vmle.nl

             
   

oudergeleding

 

Frank Coolen frank@grrrom.com
Iris Janssen                                 iris@herinnerbaar.nl
René Potters rene.potters@upcmail.nl 

 

 

Agenda mr-vergaderingen

 

agenda 4 december 2018 

agenda 23 oktober 2018

agenda 11 september 2018

 

 

Verslagen mr-vergaderingen

  

verslag 19 juni 2018

verslag 5 juni 2018

verslag 24 april 2018

verslag 3 april 2018

verslag 6 februari 2018

verslag 9 januari 2018

verslag 12 december 2017

verslag 28 november 2017

verslag 10 oktober 2017

verslag 5 september 2017

verslag 20 juni 2017

verslag 30 mei 2017

verslag 4 april 2017

verslag 7 februari 2017 

verslag 6 december 2016

verslag 18 oktober 2016

verslag 28 juni 2016

verslag 31 mei 2016

verslag 22 maart 2016

verslag 16 februari 2016

verslag 1 december 2015

verslag 20 oktober 2015 

verslag 30 juni 2015