medezeggenschapsraad

Medezeggenschapsraad Van Maerlantlyceum

 

MR  (medezeggenschapsraad)

 

In de MR zitten 6 personeelsleden, 3 leerlingen en 3 ouders.

 

Onderaan deze pagina kunt u de agenda, indien bekend, van de eerstvolgende mr-vergadering en verslagen van eerdere vergaderingen inzien.

 

Het e-mailadres van de medezeggenschaprsraad is: MR_2019-2020@vanmaerlantlyceum.nl

 

personeelsgeleding

 

Esther Bos   e.bos@vanmaerlantlyceum.nl
Niels van den Eijnde        n.vandeneijnde@vanmaerlantlyceum.nl
Erik Hafkemeijer   e.hafkemeijer@vanmaerlantlyceum.nl
Paula van den Kerkhof                secretaris    p.vdkerkhof@vanmaerlantlyceum.nl
Coen Pontenagel   c.pontenagel@vanmaerlantlyceum.nl
Tim Verbrugge  voorzitter t.verbrugge@vanmaerlantlyceum.nl

 

leerlinggeleding

 

Bodi van Alem 93011280@vmle.nl
Roel Beks                         93011694@vmle.nl
Ditte Teeuwen 93011441@vmle.nl

 

       

oudergeleding

 

Frank Coolen frank@grrrom.com
Iris Janssen                                 iris@herinnerbaar.nl
René Potters rene.potters@upcmail.nl 

 

 

Agenda mr-vergaderingen

 

agenda 10 september 2019 

 

 

Verslagen mr-vergaderingen

 

2019-2020

verslag 22 oktober 2019

verslag 11 september 2019

 

2018-2019  

verslag 18 juni 2019

verslag 21 mei 2019

verslag 19 maart 2019

verslag 22 januari 2019

verslag 4 december 2018

verslag 23 oktober 2018

verslag 11 september 2018

 

2017-2018

verslag 19 juni 2018

verslag 5 juni 2018

verslag 24 april 2018

verslag 3 april 2018

verslag 6 februari 2018

verslag 9 januari 2018

verslag 12 december 2017

verslag 28 november 2017

verslag 10 oktober 2017

verslag 5 september 2017